KLİMA HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Günümüzde iklimlendirme sistemlerinin  gerekliliği, gerek yaşam gerekse iş  alanlarında vazgeçilmez unsurların  başında yer almaktadır. Bu nedenle  kullanılacak cihazların seçimi yapılırken  cihazlarının konumu, kapasitesi ve teknik  özelliklerinin doğru olarak seçilmesi  gerekmektedir. Firmamız merkezi klima  (VRV ve VRF) sistemleri, chiller klima  santrali, fancoil sistemleri, kanallı klima  sistemleri, hijyenik klima sistemleri,  split, multi ve ticari seri klimaların satış,

kurulum ve bakım hizmetlerini müşterilerine uygun koşullarda sunmaktadır.  Firmamız mühendisleri ücretsiz keşif yaparak cihaz kapasitesini konumunu  belirlemektedir. Birçok kurumsal markanın satışı ve montajı firmamız tarafından  yapılmaktadır.

Havalandırma sistemleri optimum sıcaklığı,  nemi ve personelin sağlığını koruyarak aynı  zamanda amacına uygun (taze hava veya  egzoz havalandırması) çalışmalıdır.

Herhangi bir bölgenin havalandırma sistemi  düzenlenirken havalandırma kanalları ve  fanların büyüklüklerinin ve kanallardaki  hava akım hızlarının doğru hesaplanması  büyük önem taşımaktadır. Ameliyathaneden  Kapalı Garaj havalandırmasına müşterilerimize  ekonomik, doğru ve etkin çözümler üretiyoruz.

Tesisinizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarımlar hazırlayarak, yapının fiziki koşullarına  uygun şekilde 5 yıl garantili olarak teslim ediyoruz.